چند سال پیش جایی خواندم که یک جوان باهوش، دزد زرنگ حساب تعداد زیادی از ملت را هک کرده و مدت زیادی ماهانه مبالغی برداشت می کرده! می دزدیده! آن زمان برایم عجیب بود که چطور این همه آدم متوجه این دستبرد نمی شدند. تا این که فهمیدم روش اش این بوده است که متناسب با موجودی هر حساب مبلغ بسیار اندکی را برداشت می کرده، آن قدر اندک که به نظر نیاید! مثلاً فکر کنید از کسی که 100 میلیون در حساب دارد تنها 5 هزار تومان برداشت می کرده!

آیا می دانستید که دزدی به مراتب زرنگ تر در درون شما است؟! در ذهن شماست؟! که مشغول غارت وقت و کیفیت زندگی و ارتباطات شماست!

پیشنهاد میکنیم این مطلب را مطالعه فرمایید   سال نو مبارک

دزد کوچک و باهوشی به نام عادات مخرب ! هر صبح، چشم که باز می کنی،اول تلگرام و اینستاگرامت را چک می کنی! در تاکسی و اتوبوس سرت توی گوشی ات است! به جای اینکه یک کتاب دلخواه دست بگیری!

پشت میز کارت که می نشینی اول مرورگر را باز می کنی و بدون اینکه بفهمی 1 ساعت توی اینترنت می چرخی! موقع غذا، به جای اینکه در سکوت و یا با نگاه به چشمان عزیزت غذا بخوری، ناخودآگاه تلویزیون را روشن می کنی!

شب که می رسی خانه به جای اینکه با فرزندت وقت بگذرانی، تماماً به خودت و بی حوصلگی ات می رسی! روزها و ماه ها و شاید سالها گذشته است و یک مسافرت دونفره ی درجه یک با همسرت نرفته ای! غذا که می خواهی بخوری بدون اینکه طعم غذا را بچشی، نمک دان را روی آن خالی می کنی!

پیشنهاد میکنیم این مطلب را مطالعه فرمایید   ایران

این مثالها آشنا نیست؟ درسته، این دزدهای کوچک، دارند هزارتومن هزارتومن حساب زندگی و وقت و سلامتی (جسمی و روانی) ات را خالی می کنند. دقیق شو، بگرد دنبالشان و مچشان را بگیر. اگر تنهایی نمی توانی پسِ این دزد برآیی از پلیس فتا! کمک بگیر

طراحی وب سایت معراج حداد شهریار

کلیپ ویدویی دزد زیرک و باهوش

وب سایت معراج، وب سایت حداد، طراحی وب سایت شهریار، طراحی وب سایت معراج حداد، سایت حداد، سایت معراج