محبت به همه موجودات زنده، شریف ترین ویژگی یک انسان است

ما سقوط کردیم

گزیده ای از سخنان سید حسن آقامیری
درباره حمایت از حقوق حیوانات

انسان جانوری است که معامله میکند، هیچ حیوان دیگری این کار را نمی کند. هیچ سگی استخوانش را با دیگری معاوضه نمی کند

شرف
ما سقوط کردیم 
خیلی وقته این اتفاق افتاده! 
اما فقط یه وقتایی که کثافتش بالا میزنه 
حقیقتش برامون روشن میشه 
جامعه ی بی رحم دین نداره

حتی اگه وجب به وجبش حسینه و مسجد باشه، جامعه ای که به آبروی انسان ها رحم نمیکنه. براشم فرقی نداره فلان بازیگر زن باشه یا فلان مداح جوون که تازه به اسم و رسمی رسیدند. جامعه ای که یه سری از مسئولینش به بیت المال رحم نمیکنند و اختلاس های میلیاردیشون هر روز تیتر روزنامه ها میشه که اگه چهار تا صفرم ازش کم کنی باز تو صفحه ی اول صفراش جا نمیشه!

پیشنهاد میکنیم این مطلب را مطالعه فرمایید   ایمان به خدا


اون وقت یه عده از مردم تو همین جامعه برای نداشتن چند میلیون تومن عزیزانشون تو بیمارستان ها میمیرند و حتی پول ندارند جنازشون رو از بیمارستان تحویل بگیرند! نتیجه ی این همه مراسمات مذهبی و چند ده شبکه ی تلویزیونی و میلیاردها تومن بودجه های فرهنگی از بیت المال چی شده؟ میدونم زجر آوره! من خودم الان حالم خرابه اما این فیلم رو ببین و صدای دلخراش این توله سگ رو تو ذهنت نگهدار هزاران سال نماز خونده باشیم و روزه گرفته باشیم و تو این اتفاق شریک باشیم هیچی گیرمون نیومده جز تاریکی و تنهایی! خاااااک عالم تو سر من و امثال من که این وضع جامعه ی ماست.

جناب شهردار چند تا سوال برای کشتن یه سگ شهرداری از پول مردم چقدر به پیمانکارها پرداخت میکنه؟ چرا با اینکه سالهاست طرح دارید که سگ های ولگرد رو عقیم کنید هنوز این همه زاد و ولد دارند؟ برای کشتن توله سگ به این روش چقدر به این پیمانکارتون پول میدید؟ چند تا سوالم از پیمانکار ‌و کارگرهاش، شما چطور هر روز جلوی آئینه به خودتون نگاه میکنید؟ چطور بعد از کشتن این توله سگ نهار خوردی؟ بچه هات گرسنه هستند، بد بختی، مجبوری، این حرفا رو منم میتونم بزنم اما دلیل نمیشه نون کثافت کاری برای زن و بچه ام ببرم چقدر تاریکیم چقدر بدبختیم چقدر دور شدیم از انسانیت چقدر…

پیشنهاد میکنیم این مطلب را مطالعه فرمایید   نزن باران

امان بده انسان

میخواهم زندگی کنم!

طراحی وب سایت معراج حداد شهریار

ویدیو کشتن بی رحمانه سگ

وب سایت معراج، وب سایت حداد، طراحی وب سایت شهریار، طراحی وب سایت معراج حداد، سایت حداد، سایت معراج