6 - درباره من - Meraj Hadad - Meraj App - Meraj Web

سلام ! من معراج حدادم به صفحه درباره من خوش اومدی ! از کوچکی علاقه شدیدی به کامپیوتر و اینترنت داشتم. یادم می آید زمانی که بچه بودم و به تازگی با اینترنت آشنا شده بودم تنها چیزی که میدانستم دانلود بازی و نرم افزاربود آن هم با اینترنت دیزلی دایال آپ !سرعت ۴۵ کیلوبیت/ثانیه ، سرعت ایده آل زندگی ? دیجیتالیم بود. وبلاگ دومین تجربه من از زندگی اینترنتی بود. از لذت ساخت و بارگذاری محتوا روی وبلاگ که بگذریم، بازهم داشتن یک وبلاگ نتوانست راضی ام نگه دارد و آرزوی داشتن یک سایت با امکانات فراوان از ایده آل های من بود. که ایده معراج اپ ، اجرای برنامه های آنلاین بدون نیاز به نصب برنامه ای در رایانه یا تلفن همراه شکل گرفت

لطفا از صفحه معراج اپ دیدن فرمایید

درباره من ، من کیستم ؟ باید قبول کنم سخت است پاسخ دادن به این سوال می‌دانم که پاسخ‌ام کاملا بستگی به شرایط فعلی‌ام دارم: این‌که الان خوش‌حال‌ام یا ناراحت، افسرده‌ام یا شاد، آخرین متنی که خوانده‌ام چه بوده است، آخرین کسی که دیده‌ام چه کسی بوده است، چه لباسی پوشیده‌ام و … همه و همه در این مقدمه‌مانند تاثیر دارد. برای همین، بهترین راه برای شناسایی‌ من درست مانند هر شناسایی‌ سیستم دیگری مشاهده در طول زمان است. اما با این‌حال، این نیز کافی نیست. من به عنوان یک سیستم دینامیکی آن‌قدر متغیر هستم که هیچ وقت نتوانید مرا به طور دقیق بشناسید: بهترین مدعای‌ام این‌که من نیز خود را نمی‌شناسم. شاید خوب می‌بود که از خیر نوشتن چنین مقدمه‌ای می‌گذشتم و همه را موکول می‌کردم به گشت و گذار خودتان در سایت‌ام. اما یک دلیل اساسی دارم برای این‌که چنین کاری نکردم: جلوگیری از سوء تفاهم تا حد ممکن. اگر من بتوانم با نوشتن چند صفحه کاری بکنم که بقیه مرا بهتر بفهمند، چرا این‌کار را نکنم؟ 

آهای ملت! اگر قلب شما ضعیف است،‌ اگر نگران ایمان‌تان هستید،‌ اگر از یک شک‌گرا می‌ترسید،‌ اگر مسایل جنسی اساسا برای‌تان مضر است طرف‌های این سایت پیدای‌تان نشود! مثلا اگر روزی یک عکس پورنو دیدید، یا اگر یک روز شروع کردم به شک کردن در تک تک گزاره‌های دین و ایمان‌تان و یا دروازه‌ی جهنم را در صفحه‌ی اصلی سایت دیدید، تعجب نکنید! (البته از اولی به شخصه خوش‌ام نمی‌آید ولی از آن‌جا که این روزها به دلیل این شیوه‌ی حکومت‌داری آقایان تبدیل به حساس‌ترین بحران اخلاقی جامعه و البته بهترین معیار برای انتخاب بهشت‌/جهنم از طرف آن‌ها شده است، لازم بود حتما ذکرش کنم)

عضو local guides گوگل سطح شش